Autóbérlés Martinique Trois Ilets/Bakoua irodában.
További információ
Megközelítés
14.556674003601074, -61.0534553527832
Martinique Trois Ilets/Bakoua
Cím
Trois Ilets, Pointe du Bout Bakoua Hotel, 97229, Martinique
Nyitvatartási idő
Hétfő - Vasárnap
08:00 - 11:00
16:30 - 19:30
Munkaszüneti napok
08:00 - 11:00
16:30 - 19:30
4,9
Ügyfeleink imádnak minket
4,9 csillag 369 értékelés alapján Martinique Trois Ilets/Bakoua-ban.
Vezessen luxust
Béreljen egyik csúcskategóriás luxusmodellünket a Martinique Trois Ilets/Bakoua fiókunknál.
Nagyobb rugalmasság
Módosítsa vagy mondja le foglalásait többletköltség nélkül világszerte több helyszínünkön.
Ügyfelek értékelései és visszajelzései
4,9
4.9010754
369 értékelés alapján
a Vásárlói elégedettségi felmérésünkből*
Mit mondanak ügyfeleink
5,0
4,9
4,9
*A Customer Excitement Score alapja egy felmérés, amelyet minden olyan ügyfélnek elküldtünk, aki a Martinique Trois Ilets/Bakoua helyen foglalt. Az eredmény az összes ügyfélválasz átlaga.
Jó tudni, ha Martinique Trois Ilets/Bakoua irodában bérel autót.
Mi a bérléshez előírt minimális korhatár Martinique Trois Ilets/Bakoua állomáson?
A SIXT-nél Martinique Trois Ilets/Bakoua állomáson csak úgy tud autót bérelni, ha már legalább 21 éves és rendelkezik érvényes jogosítvánnyal. Egyes autókategóriáknál magasabb a vezető számára előírt minimális korhatár, és a korhatár alatti vezetőknek díjat számíthatnak fel.
Módosíthatom, meghosszabbíthatom vagy lemondhatom a foglalásomat?
A SIXT-nél fizethet online vagy az autó átvételekor itt: Martinique Trois Ilets/Bakoua.
Milyen dokumentumokra van szükségem az autóbérléshez Martinique Trois Ilets/Bakoua állomáson?
Az autó kategóriájától függően legalább 1 éve megszerzett érvényes jogosítvány szükséges. Nemzetközi vezetői engedélyre vagy jogosítványának hivatalos fordítására is szüksége lehet.
Könnyen indíthat hosszú távú bérlést itt: Martinique Trois Ilets/Bakoua az utazás dátumainak és az átvételi/leadási helyszíneknek a megadásával.
Az önrészcsökkentő balesetbiztosítást az autóbérlés ára tartalmazza. Az önrész csökkentése érdekében további biztosításokat köthet.
Választható extraként további vezetőket is hozzáadhat a foglalásához.