111 év SIXT, 111 év hagyomány

Karrier

A Sixt Rent a Car 1999 óta jelentős szereplője a magyarországi gépjármű kölcsönzési piacnak. A személygépjármű kölcsönzésen kívül vállalati gépjármű flotta üzemeltetés és prémium kategóriás limuzin transzfer szolgáltatást is nyújt ügyfelei részére.

Szeretnél hozzájárulni ahhoz, hogy az emberek megtapasztalják a mozgás szabadságát és a mobilitás élményét?

Esetleg te is szeretsz úton lenni, utazni? Akkor biztosan átérzed, hogy számunkra a legfontosabb, hogy ügyfeleinknek a mozgás élményéhez a legjobb minőségű szolgáltatásokat nyújthassuk.

Mi azért dolgozunk nap, mint nap, hogy ügyfeleink oda mehessenek, ahová csak szeretnének a számukra legmegfelelőbb, legjobban felkészített járművekkel.

Tekintsd meg aktuális karrier lehetőségeinket:

MÉRLEGKÉPES KÖNYVELŐ

Feladatok:

  • Beruházás és tárgyi eszközök könyvelése, nyilvántartások vezetése
  • Analitikus és főkönyvi nyilvántartások egyeztetése
  • Adatszolgáltatás, kimutatások és statisztikai jelentések készítése
  • Folyószámla egyeztetés, kompenzálások készítése
  • Havi, negyedéves zárásokban való aktív részvétel
  • Pénzügyi-számviteli vezető munkájának támogatása
  • Bejövő számlák könyvelése
  • Banki mozgások könyvelése

Elvárások:

  • Mérlegképes könyvelői végzettség (regisztráció szükséges)
  • Alapszintű angol nyelvtudás
  • Felhasználói szintű informatikai ismeretek, magabiztos Excel tudással
  • Önálló, pontos, minőségi és lelkiismeretes munkavégzés
  • Proaktív, pozitív, megoldásorientált személyiség
  • Hatékony részvétel a csapatmunkában
  • minimum 3 év szakmai tapasztalat

Előny:

  • Azonnali munkakezdés
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó képesség

Amit kínálunk:

  • Széleskörű tapasztalatszerzés lehetősége egy cégcsoport folyamatosan bővülő pénzügyi-számviteli osztályának munkájában
  • Stabil munkahely
  • Korrekt bérezés
  • Béren kívüli juttatások

Szükséges tapasztalat:

  • 3 év szakmai tapasztalat

Munkavégzés helye/munkaidő:

Budapest XIII. /Heti 40 órás teljes állás

Várjuk szakmai önéletrajzodat fizetési igényed megjelölésével a job@sixt.hu e-mail címre.

Szeretsz vezetni, jönni-menni?

Csatlakozz a Sixt Hungary csapatához. A Váci úton található ügyfélirodánkba vagy a Budapest Nemzetközi Repülőtéri ügyfélirodánkba

GÉPJÁRMŰ ÜGYINTÉZŐ munkatársakat keresünk!

Amit nyújtunk új csapattagunknak:

  • Stabil munkahely hosszútávú munkalehetőséggel
  • Megbecsülés
  • Előrelépési lehetőség
  • Képzési lehetőségek
  • Cafeteria
  • Fix bónusz

Ezekben számítunk Rád:

  • A Sixt üzemeltetésében lévő gépjárművek bérletbe adása és visszavétele az ügyfelektől
  • Szükség esetén sérülésfelvétel, káresemények dokumentumainak kiállítása, kezelése
  • A gépjárművek mozgatása, ki- és beszállítás a bérbeadó állomáshelyek és a telephely között, bel- és külföldi transzferek elvégzése
  • Gépkocsik műszaki állapotának ellenőrzése és annak adminisztrációja
  • Gépkocsik üzemanyaggal való feltöltése, ezzel kapcsolatos bizonylatok, elszámolások előírásszerű vezetése

Az ideális jelölt:

  • Középfokú végzettsége és„B” kategóriás vezetői engedélye van
  • Legalább 3 éves gépjármű vezetési tapasztalattal rendelkezik
  • Középszintű, társalgási angol nyelvtudással rendelkezik
  • Felhasználói szinten ismeri az MS Office-t
  • Ügyfélközpontúság jellemzi: segítőkészség, kiváló kommunikációs képesség

Előny: Műszaki ismeretek

Munkavégzési helyek (választható): Budapest XIII. kerület vagy Budapest Liszt Ferenc Term. 2B,